inna strona www

Dystrybucja

Szanowni Państwo. Jeśli jesteście zainteresowani sprzedażą produktów MINT, poniżej znajdziecie infromacje o kanałach dystrybucji naszych produktów. Zapraszamy do współpracy!

Dystrubutor i właściciel marki:

Eurowizja Sp. z o.o.
ul. Gościeradowska 1/44
03-535 Warszawa
www.eurowizja.biz

 
Dystrybutor:

Action SA.
ul. Dawidowska 10
05-500 Piaseczno
www.action.pl

Kontakt

Szanowni Klienci!
Możecie skontaktować się z nami korzystając z poniższych adresów e-mail. Jednocześnie do Państwa dyspozycji oddajemy formularz kontaktowy.

W celu zapewnienia najwyższego poziomu usług prosimy o kontakt z odpowiednim działem:

Sprzedaż

Pliki

Serwis i reklamacje

Drodzy Klienci!

Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty cechowały się najwyższą jakością i wysoką niezawodnością. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy utrudniające eksploatację produktu prosimy postąpić zgodnie ze wskazówkami poniżej.

W przypadku problemów z użytkowaniem produktów, instalacją sterowników, bądź konfiguracją urządzeń prosimy o kontakt poprzez e-mail: pomoc@mint-electronics.com

Ochrona środowiska

Drodzy Klienci, w trosce o środowisko naturalne, pragniemy zwrócić waszą uwagę na symbol przekreślonego kosza znajdujący się na naszych opakowaniach. Poniżej wyjaśniamy jego znaczenie.

Skutkiem wprowadzenia w życie Dyrektywy o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (WEEE) w lutym 2003 roku, jako prawa obowiązującego w Europie, była zmiana dotycząca traktowania sprzętu elektrycznego po zakończeniu okresu użytkowania.

Wsparcie

Wybierz rodzaj poszukiwanych informacji:

STEROWNIKI

F.A.Q

ZDJĘCIA